Škoda za sta tisíce, ráno našli jen auta bez kol

TRUTNOV – Když v pátek ráno našli na parkovišti odstavená auta, ihned se obrátili na policii. Ti teď intenzivně po neznámém pachateli pátrají a prosí veřejnost o pomoc. Pokud bude zloděj dopaden, může ve vězení strávit několik let.

Dosud neznámý pachatel si v noci ze čtvrtka na pátek vyhlédl parkoviště autosalonu na Hradecké ulici a ze tří zaparkovaných aut měl ukrást registrační značky, pneumatiky, kola včetně disků a další příslušenství. Po krádeži odstavil vozidla na dřevěné špalky a tím je navíc poškodil. Pachatel svým jednáním ve výsledku způsobil škodu okolo tří set tisíc korun a v případě dopadení mu hrozí až pět let za mřížemi. „Trutnovští policisté žádají případné svědky, kteří si někoho či něčeho v těchto místech všimli, aby nás kontaktovali na lince 158,“ žádá občany o spolupráci policejní tisková mluvčí Šárka Pižlová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.