Jak získat finance pro růst vašeho podnikání? Od lidí!

Služba Nafirmy.cz propojuje české podnikatele s investory. Je to platforma, na které lidé půjčují podnikatelům. Firmy a OSVČ získají šanci na dostupné úvěry, investoři zhodnotí peníze lépe než na spořicím účtu v bance.

„Když se bavíme s živnostníky nebo menšími firmami, zjišťujeme, že mají často rozjetý byznys, ale chybí jim finance na konkrétní věci. Třeba na pořízení nového stroje nebo rozšíření prostor,“ říká Vít Vavřinec, spoluzakladatel Nafirmy.cz.

Pro jaké podnikatele je vaše služba vhodná?

Soustředíme se hlavně na menší firmy, ale nově nabízíme i financování pro OSVČ. Podnikatelé nejčastěji potřebují zefektivnit výrobu, nakoupit skladové zásoby nebo svůj produkt prostě dostat k lidem. U nás je uvidí stovky investorů a díky propagaci i další tisíce potenciálních zákazníků. Že to funguje si už u nás vyzkoušely české minipivovary Malešov a Louka nebo třeba obchod s lokálními potravinami od-Farmáře.cz. Ten investici využil k otevření nové krásné prodejny v Praze.

Co všechno českým podnikatelům nabízíte?

Především je propojujeme s investory, od kterých mohou získat financování s úrokem již od 2,89 % p.a. Výši úroku mají garantovanou po celou dobu trvání úvěru. Živnostníci si můžou půjčit 75 tisíc až milion korun. Firmy mohou žádat až o dva miliony korun, a to bez zástavy nemovitosti. Splácet můžou šest až šedesát měsíců.

V čem jste mezi ostatními službami jedineční?

V tom, že českým firmám a živnostníkům opravdu rozumíme a nabízíme jim férové financování bez skrytých poplatků.

Jak prověřujete, že firma není riziková, a tedy že bude investorům schopná splácet?

V prvním kroku si od ní vyžádáme potřebné dokumenty – například finanční výkazy, výkaz zisku a ztrát, rozvahu nebo výpis z účtu. Pak ji ohodnotíme s pomocí automatického skóringu, ve kterém nezkoumáme jen čísla, ale i její online aktivity, recenze zákazníků a další ukazatele. Bohužel ani u nás neprojdou skóringem firmy, které jsou v insolvenci nebo mají exekuce. Obecně největší šanci mají u nás podnikatelé, kteří přesně vědí, na co investici využijí, a mají velký potenciál budoucího růstu.

Využijte speciální nabídku sníženého úroku o jednu kategorii. Nabídka platí do konce prosince 2021 pro všechny registrace.