Silnice byla uzavřena, na místo přiletěla i helikoptéra

Ilustrační foto

HRADECKO – Středeční podvečer skončil tragicky pro jednoho z účastníků dopravní nehody, ke které došlo na silnici třetí třídy. Na nezbytně dlouhou dobu musela být silnice zcela uzavřena, případ ještě stále není uzavřený.

Včera krátce po páté hodině odpolední došlo k dopravní nehodě dvou vozidel u obce Kosičky. Téměř šedesátník jel ve voze značky Dacia Logan, v zatáčce zřejmě dostal smyk, vjel do protisměru a střetl se s protijedoucím autem značky Land Rover. Na místě musely zasahovat všechny složky IZS, záchranáři vyslali na místo nehody i vrtulník. U řidiče Land Roveru byl alkohol vyloučen dechovou zkouškou, řidič Dacia Logan bohužel v nemocnici zraněním podlehl. „Po dobu prvotního šetření dopravní nehody byla komunikace uzavřena a policisté odkláněli dopravu. Veškeré okolnosti této nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ dodává policejní mluvčí Lucie Konečná.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.