Bála se vrátit k příteli domů, pomoci ji musela policejní hlídka

TRUTNOV – Policie jela řešit neshody mezi partnery, muž se měl k ženě chovat vulgárně a agresivně, ta se bála vrátit se domů. Muž se nezalekl ani příjezdu hlídky, na výzvy, aby se uklidnil, vůbec nereagoval.

V úterý vpodvečer se na policisty ve městě Dvůr Králové nad Labem obrátila telefonicky žena s prosbou o pomoc. Když se policie dostavila do Heydukovy ulice, oznamovatelka se nacházela venku před domem a tvrdila, že jí přítel fyzicky napadl, je agresivní, a proto se bojí vrátit zpět domů. Vzhledem k tomu, že se dotyčný pětatřicátník choval vulgárně a agresivně i nadále, byl policií zajištěn a byla mu také provedena dechová zkouška. Ta dopadla pozitivně a bylo mu naměřeno okolo dvou promile alkoholu. Noc pak strávil na záchytce v Hradci Králové. „Případ šetříme jako přestupek proti občanskému soužití,“ dodává za policii Šárka Pižlová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.