Řidič z místa nehody ujel, auto odstavil v nejbližší ulici

HRADEC KRÁLOVÉ – Policisté se obrací na občany s prosbou o pomoc. Hledají svědky dopravní nehody, při které dosud neznámý řidič naboural do mostku a zmizel, způsobil tím škodu za statisíce. Auto pak zanechal asi po sto metrech v další ulici.

V úterý okolo sedmé hodiny večer jel dosud neznámý řidič v osobním voze značky BMW od Čajkovského ulice a v Průběžné ulici přejel do protisměru, vyjel na trávník a narazil do mostku. Opět se rozjel a na prvním parkovišti v Rybově ulici vozidlo zanechal. Přivolaným policistům se nepodařilo dotyčného již zastihnout, kontaktovali proto majitele auta, aby podal vysvětlení. Celková škoda na majetku byla vyčíslena na dvě stě osmdesát tisíc korun. „Žádáme řidiče havarovaného vozidla či případné svědky, aby zavolali na linku 158, nebo se přímo dostavili na hradecký dopravní inspektorát sídlící v Malšovicích,“ dodává za policii Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.