Čtyřiadvacetiletá žena napadla partnera šroubovákem

ilustrační foto

NÁCHODSKO – Alkohol není dobrý rádce, o tom své nyní ví mladá žena, která na konci března pod vlivem alkoholu zaútočila šroubovákem na svého partnera. K tomu došlo po předchozím slovním i fyzickém konfliktu mezi oběma. Žena čelí obvinění z pokusu vraždy.

Muž měl partnerku vulgárně urážet a několikrát jí uhodit. Vzájemná hádka vygradovala tím, že po ní měl hodit šroubovákem, který ona vzala a bodla ho silně do oblasti pravého oka. Tím to však neskončilo, žena měla muže ještě šestkrát bodnout do hrudníku.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Poté napadený ihned kontaktoval policisty, přivolaná zdravotnická záchranná služba transportovala muže do náchodské nemocnice. „Díky jejich včasnému zásahu tak krajští kriminalisté vyšetřují „pouze“ pokus vraždy. I tak však ženě obviněné ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda ukončeného ve stádiu pokusu v případě prokázání viny hrozí až 18 let za mřížemi,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná.

foto: Policie ČR