Velkolepý bytový projekt probudí nevyužívané prostory

Obr.: Oficiální www města Jaroměř

NÁCHODSKO – Moderní atraktivní domy s bohatou parkovací zelení by měly oživit nevyužívané prostory ve městě, výstavba bude rozdělena do několika etap. První nájemci by se tak do bytů mohli nastěhovat za rok a půl.

V posledních dnech byla v Jaroměři na ploše bývalého brownfieldu zahájena výstavba nových bytů, konkrétně se jedná o první etapu projektu Rezidence Nová Zavadilka. Daná lokalita projde postupně kompletní revitalizací, mělo by tak dojít k oživení nevyužívaného prostoru u Nádražní ulice. Půjde o moderní byty všech velikostí, každý bude mít vlastní venkovní prostor jako např. balkon, terasu nebo předzahrádku. Projekt je rozdělen celkem do čtyř etap, první by měla být hotová začátkem roku 2024. „V projektu se počítá i s přípravou pro nabíjení elektromobilů, ceny bytů zde začínají již od 2,61 milionu korun,“ dodává za město Josef Flejšar.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.