Úplná uzavírka potrápí i cestující autobusů

Foto ilustrační

TRUTNOV – Sobotní úplná uzavírka se dotkne všech motoristů včetně řidičů autobusů. Některé zastávky nebudou vůbec k dispozici, pro vozidla je připravena objízdná trasa.

V sobotu 18. června čeká na řidiče úplná uzavírka silnice kvůli akci Krakonošův maraton, konkrétně od devíti hodin od rána do pěti hodin odpoledne. Vjezd vozidel IZS bude umožněn, nebudou však moci projet linky MHD. Autobusová zastávka Horská nebude cestujícím k dispozici, bude dočasně přesunuta na autobusové nádraží. Obsluhována nebude ani zastávka Žižkova. Objízdná trasa pro řidiče bude vedena ulicemi Horská, Faltisova, Komenského a Křižíkova. „Půjde o úplnou uzavírku místních komunikací v ulicích Nádražní (parkoviště u soudu), Nová, Horská, náměstí Republiky, Zásobní, Svatojanské náměstí vše v obci Trutnov, část obce Střední Předměstí a Horní Předměstí,“ dodává za město Michaela Dědková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.