Hřiště čeká modernizace, nebude chybět ani ohniště

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Stávající areál dopravního hřiště by měl být v následujících měsících upraven a zmodernizován včetně přilehlého parku. Nebude chybět ani altán s ohništěm, hřiště by mělo být k dispozici v příštím roce.

Plány města Dvůr Králové nad Labem na modernizaci dopravního hřiště v Podharti byly letos zpracovány do studie, ve které byly vzaty v úvahu požadavky místních organizací jako např. DDM Jednička. Myšleno je také na úpravu přilehlého parku, revitalizované hřiště by mělo veřejnosti začít sloužit v příštím roce na podzim. „Studie měla za úkol řešit nejen úpravu povrchu hřiště, ale také odstranění stávajících staveb, umístění semaforu, nové vodorovné dopravní značení, výstavbu nové učebny pro zhruba 30 dětí a s hygienickým zázemím, výstavbu skladu pro kola, značky nebo kužely, nové oplocení a veřejné osvětlení, ohniště s posezením, instalaci několika herních prvků a mobiliář,“ dodává starosta Jan Jarolím.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.