Video: 7. ročník Jičínského Food Festivalu už zítra

ilustrační foto

JIČÍN – Tuto sobotu proběhne v Zámeckého parku oblíbený festival gastronomických zážitků. Milovníci dobrého jídla i lahodných nápojů se mohou těšit na nevšední dobroty, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací nejen z regionu Českého ráje.

„Díky pořádání Jičínského Food Festivalu chceme umožnit výjimečnou prezentaci vybraných nejen místních restauratérů, prodejců regionálních produktů, města Jičína, neziskových organizací, regionálních podnikatelů a dalších subjektů,“ říká k akci za organizátory Petr Knápek.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V Zámeckém parku se budou od 10.00 hodin podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru. Jednotlivé restaurace si připraví vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku, a to vše za použití prvotřídních surovin. Pro návštěvníky akce jsou připraveny také pivní slavnosti a dobroty všeho druhu od regionálních výrobců.

Pořadatelé akce mysleli také na doprovodný program, v něm bude nouze o hudební a divadelní vystoupení, a také soutěže pro ty nejmenší. Show Na stojáka určitě rozesměje nejen dospělé návštěvníky.