Krkonošský festival minipivovarů už tuto sobotu

ilustrační foto

TRUTNOVSKO – Po dvouleté pauze způsobené covidovou pandemií se opět můžete těšit 25. června na oblíbený festival milovníků piva. K ochutnávce a zakoupení bude velký výběr lokálních piv a regionálních produktů. Na malé i velké návštěvníky čeká také pestrý doprovodný program.

Akce, která se koná na parkovišti ve Velké Úpě v blízkosti spodní stanice lanovky Portášky, startuje od 12.00 hodin a potrvá až do nočních hodin. Příjemnou informací jistě je, že je na ní vstup zdarma. Pořadatelé akce Hory v pohybu z Pece pod Sněžkou zajistili pro návštěvníky akce autobus, který bude jezdit kyvadlově mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou, po celý den zdarma.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Mezi pivovary se například představí Pecký pivovar s pivem Sněžka, minipivovar Fries, vrchlabské pivovary Medvěd a Hendrych nebo Trautenberk z Horní Malé Úpy a Kolínský speciál 13° z Kolínské boudy.

V doprovodném programu se myslelo také na děti a soutěže pro ně. Hudebně po duši pohladí kapely Nešlapeto, MyBand, Crazy Dogs a Jam & Bazar.