Špindlerovská pouť je za dveřmi

ilustrační foto

TRUTNOVSKO – Již 29. ročník třídenní pouti přinese atraktivní program. V něm nebude chybět oblíbený běh do vrchu, akrobatická show, pouťové atrakce, stánky s řemeslnými výrobky a také mnoho hudebních vystoupení.

Pouť se koná od 24. do 26. června ve Špindlerově Mlýně na parkovišti P2-Hromovka. V pátek v 16.00 hodin začne akce během do vrchu a poté následuje vystoupení kapely z Krkonoš Bandor a AC/CZ revival.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„V sobotu se již můžete těšit na tradiční pouťové atrakce, stánky s řemeslnými a pouťovými výrobky, bohatou nabídku občerstvení, a hlavně doprovodný hudební, kulturní a sportovní program,“ láka k účasti na akci za pořadatele vedoucí odboru cestovního ruchu Sylvie Dlouhá. Během soboty se mohou návštěvníci setkat s Krakonošem, který je ochráncem Krkonoš, k vidění bude také vystoupení sportovní gymnastiky a aerobiku dětí. Během celého dne zahrají například kapely Podzvičinka, Špindleráček, Benjamin´s Clan a Peter Bende & Band.

Malé i velké návštěvníky jistě potěší pouťové labutě a okružní jízda na lanovce ve Svatém Petru. V neděli bude akce zakončena mší svatou ke cti sv. Petra ve stejnojmenném místním kostele v odpoledních hodinách.