Úplná uzavírka se dotkne i cestujících autobusu

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Úplná uzavírka hned na dvou místech se dotkne nejen motoristů, ale také cestujících autobusu. Pozor by si měli dát na výlukový jízdní řád, některé zastávky nebudou obsluhovány.

Vzhledem k výstavbě kanalizace dochází v tomto týdnu v Žirči, části města Dvůr Králové nad Labem, k úplným uzavírkám hned na dvou místech. Uzavírka se dotkne také autobusové dopravy, platit bude po dotyčnou dobu výlukový jízdní řád. Nebudou k dispozici zastávky Žireč, SKřivanov, Na Borkách, Jaroměřská a Heydukova, náhradní budou naopak Zboží a Hradecká. „V termínu od pondělí 18. do pátku 22. července se uzavírka bude týkat silnice č. III/29925 Žireč Městys, a to v úseku od čp. 24 po čp. 13. Ve dnech 20. a 21. července bude uzavřena také část silnice č. III/2854 Žireč Ves, a to v úseku od čp. 71 po čp. 169,“ dodává za město Miroslava Kameníková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.