Řidiči, zde nebudete moci dočasně vůbec zaparkovat

Foto ilustrační

TRUTNOVSKO – Dopravní omezení potká ve dvou dnech všechny místní občany, kteří nebudou moci do ulic vjet ani z ní vyjet. Problémem by mohlo být i parkování, z důvodu prováděných prací musí být dotyčná oblast zcela uzavřena. Ukončení uzavírky závisí také na počasí.

Silnice v ulici Na Příčce ve městě Dvůr Králové nad Labem získá nový povrch, práce budou provedeny nadvakrát. Poprvé v úterý 26. července a podruhé v úterý 2. srpna. Ulice bude v těchto dnech pro všechny řidiče zcela uzavřená, nebude v ní možné ani parkovat. Pokud by nebylo příznivé počasí, práce budou pokračovat za stejných podmínek i ve středu 3. srpna. „Prosíme občany, aby v době oprav respektovali přechodné dopravní značení, a především, aby den před plánovanými pracemi zaparkovali svoje automobily mimo prostor této ulice,“ obrací se na veřejnost za město Miroslava Kameníková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.