Šofér, který jel na červenou způsobil nehodu tří aut. Škoda přesahuje 100 tisíc korun

foto: Policie ČR

HRADECKO – Na křižovatce ulic Rašínova a Na Rybárně se střetla v královéhradecké metropoli tři osobní vozidla. Ke všemu došlo poté co šofér Škoda Octavia, který jel směrem na Pardubice vjel do křižovatky pravděpodobně na červenou.

Jak nyní sdělili policisté bouračka se stala toto úterý o půl třetí odpoledne. Řidič škodovky se v křižovatce střetl s vozidlem Citroen, které vyjíždělo z ulice Na Rybárně směrem k ulici Sokolská. „Vlivem střetu byla Octavie odmrštěna na stojící Fábii, která stála na červené na hlavní silnici od Pardubic. Žádný z účastníků nehody neutrpěl zranění a ani jeden z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu,“ říká policejní mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na autech byla odhadnuta na 140 tisíc korun. Policisté zjistili, že 71letý řidič Octavie nemá STK a navíc nepředložil lékařské potvrzení. Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího šetření dopravních policistů.