Kvapem se blíží sraz milovníků amerických vozidel Hradecká V8

HRADECKO – Největší sraz amerických vozů v České republice se uskuteční již 15. ročníkem na hradeckém letišti. K vidění bude kolem 550 vozidel, z Čech, Slovenska, Polska, nebo Německa. V doprovodném programu vystoupí nejlepší tuzemský hráč na foukací harmoniku, ale také několik kapel, a to není zdaleka všechno.

„Při akci, která se koná od 19. do 21. srpna 2022 uvidíte také prezentaci amerického fotbalu od klubu Dragons Hradec Králové, bude se volit Miss V8 a v soutěži Sound Contest můžete vybrat nehlasitější řev pořádné americké káry,“ láká na akci za pořadatele Jiří Veselý.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

K dobrému poslechu zahrají kapely Prague Rockabilly Cats, Three Wild Guns, Elvisovi Sirotci, Charlie Slavík se svým seskupením, který jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil se svým umem na foukací harmoniku až do semifinále. Sobotní hudební program vyvrcholí s kapelou The Mordors gang.