Část ulice by měla být opět k dispozici od září

Foto: Oficiální www města Trutnov

TRUTNOV – Stavební práce za miliony byly rozděleny na etapy, první dvě by měly být hotové do konce prázdnin. Pokládá se asfalt, pracuje se na nových chodnících i obrubních. Na dokončení rekonstrukce si budou muset místní ještě čtvrt roku počkat.

Opravy Národní ulice, které byly rozdělen na etapy, pokračují. Ve čtvrtek 11. srpna byla položena nová vrstva asfaltu, jedná se o část Novodvorské a Národní ulice v úseku od křižovatky s Novodvorskou po křižovatku s Blanickou ulicí. Ještě v tomto týdnu se bude v rámci druhé etapy pokládat obrubník a chodník, konkrétně v úseku po křižovatku s Českou ulicí. Do konce letních prázdnin by měly být tyto dva úseky zprovozněny. „V úseku třetí etapy teď pracují síťaři a ti by měli mít hotovo do konce srpna. Kompletní oprava celé Národní ulice by měla být dokončena v listopadu. Radnice do ní investuje necelých patnáct milionů korun,“ dodává za město Michaela Dědková.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.