Při střetu dvou osobních aut, zemřel jeden z řidičů

ilustrační foto

JIČÍNSKO – Dnes krátce před šestou hodinou ranní došlo na silnici I/16 u Holína ke střetu osobních vozidel VW Golf a Škoda Fabia. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, včetně leteckých záchranářů. Veškeré okolnosti nehody včetně její příčiny jsou předmětem dalšího policejního šetření jičínských policistů.

„Nehoda se stala na rovném úseku za křižovatkou na obec Holín, kdy 23letý řidič VW Golf jedoucí ve směru od Mladé Boleslavi na Jičín z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem Škoda Fabia, ve které cestoval 40letý řidič a 17letý spolujezdec,“ sděluje k tragické nehodě policejní mluvčí Eva Prachařová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Šofér škodovky bohužel utrpěl smrtelné zranění, o jeho spolujezdce se musela postarat zdravotnická záchranná služba. Řidiče golfu transportoval vrtulník letecké záchranné služby do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.