S vozidlem Volkswagen srazil dva muže a ujel, oba bohužel zemřeli

foto: Policie ČR

NÁCHODSKO – Toto pondělí krátce před desátou hodinou noční došlo k dopravní nehodě, při které srazil neznámý pachatel u horního parkoviště v obci Adršpach dva chodce. Místo toho, aby jim pomohl tak zbaběle z místa bouračky ujel. Policisté však hříšníka rychle našli.

„Policisté okamžitě zajistili veškeré dostupné informace a zanedlouho odstavené vozidlo, které odpovídalo tomu hledanému, našli. Řidič se sice na místě nenacházel, rozběhla se však velká pátrací akce s využitím operativně pátracích prostředků, na jejímž konci muže do několika hodin vypátrali,“ komentuje událost policejní mluvčí Lucie Konečná.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Jeden z mužů bohužel svým zraněním na místě podlehl, druhý zemřel při leteckém transportu do nemocnice. Osmačtyřicetiletý muž, který je viníkem celé situace je nyní obviněn z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což v případě prokázání viny hrozí až 5let za mřížemi. Soudce na muže uvalil vazbu.