Video: Akce Poklad na Stříbrném rybníku vypukne již zítra

foto: Alisha Alisha/Martin Fletcher

HRADECKO – Konec prázdnin zpříjemní dětem i jejich rodičům oblíbená tradiční akce. Na děti bude čekat více než dvacet stanovišť se zajímavými úkoly, za které mohou sbírat body, ty poté mohou vyměnit za různé odměny či zážitky na místních atrakcích. Mimo jiné bude možné se také setkat například s hokejisty Mountfieldu HK.

Během odpoledne se také představí hradečtí fotbalisté, gymnastky či mažoretky. Se svou prací děti seznámí hradečtí policisté či lesníci starající se o městské lesy. Akce se koná zítra 27. srpna 2022 od 13 do 18 hodin.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Akce chce zábavnou formou a prostřednictvím pohybových či dovednostních aktivit ukázat, jak je důležité, když rodiče s dětmi tráví volný čas aktivně a spolu. V tomto případě navíc v příjemném přírodním prostředí. Pro návštěvníky jsme vedle zábavy připravili spoustu cenných informací o rodinné politice v Královéhradeckém kraji, kvůli níž pořádání Pokladu na Stříbrném rybníku významně podporujeme,“ řekla Martina Berdychová, náměstkyně královéhradeckého hejtmana. I proto budou pro účastníky připraveny také stánky s informacemi například o rodinné péči, péči o seniory či o projektu Rodinných pasů.

Letos se návštěvníci mohou těšit opět na jízdy vláčkem, který bude mít stanici přímo v kempu na Stříbrňáku a bude po celý zajíždět až k lanovému parku Na Větvi.

Organizátoři doporučují vzhledem ke každoročnímu velkému zájmu dorazit na Stříbrný rybník na kole nebo hradeckými autobusovými linkami číslo 11 nebo 17.

Více na informací k akci naleznete zde