Opilý šofér náklaďáku porazil všechno, co mu přišlo do cesty. Škoda je za statisíce korun

Ilustrační foto

NÁCHODSKO – Uplynulý pátek došlo v jedenáct hodin dopoledne v Jaroměři k bouračce, při které měl řidič nákladního vozidla s návěsem najel do pravého odstavného pruhu, a na poslední chvíli se pokusit vyhnout zaparkovanému vozidlu, do kterého však přesto narazil. To však nebylo všechno.

„Následně měl pokračovat v jízdě a na kruhovém objezdu najet na dělící ostrůvek a narazit do dopravního značení. I tak měl pokračovat v jízdě, dokud jej nezastavila hlídka strážníků Městské policie Jaroměř,“ říká policejní mluvčí Lucie Konečná.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Náchodští policisté vyzvali 57letého šoféra k podrobení se dechové zkoušce, ta ukázala opakovaně přes 3 promile alkoholu. Hříšníkovi byl okamžitě odebrán řidičský průkaz a zakázána další jízda.  Řidič způsobil škodu za zhruba 235 tisíc korun a za řízení pod vlivem alkoholu ho může čekat až tříletý pobyt ve vězení.