Písník Marokánka bude už od zítřka hostit gladiátorskou show

foto: Sportvisio - Gladiator Race

HRADECKO – Opět po roce se vrátí do domácích rovinatých lesů v těsné blízkosti východočeské metropole akce Gladiator Race. Bývalý lom nabízí neskutečný terén na závod, který bude jistě všechny bavit. Po kratším pátečním nočním závodě si můžete v sobotu vychutnat delší a zajímavější závod Original s nahuštěnou porcí překážek včetně dnes již legendárního “Tarzaního“ skoku do vody.

„Návrat do prostředí vytěženého lomu bude letos provázen intervalovým startem a velkým množstvím vodních překážek, které jsou pro tuto destinaci jako stvořené. Nebudou chybět ani stálice naší překážkové série v podobě Monkey Business, Barum Wall nebo High to Low od Torozu,“ říká za organizátory ze Sportvisio – Gladiator Race Václav Husák.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Novinkou na trati závodu, který se koná ve dnech 23. a 24. září, bude překážka Playstation Lowrig na jejímž vývoji se výrazně podílela dětská tréningová skupina. Další novinkou bude partnerská překážka Kingspan Bridge, která dovolí šikovnějším závodníkům překonat vodní hladinu suchou nohou.

Pro návštěvníky je i tentokrát připraven bohatý doprovodný program v podobě partnerské warm-up zóny, tejpovací a regenerační stan, JumpBag, který potěší především děti, soutěže pro nejmenší a vše vygraduje večerní barevnou show při závodě GR Night. Určitě se máte i jako diváci na co těšit.

Další informace se dozvíte zde.

Poslední možnosti registrace můžete využít zde.

Odkaz na facebookovou událost naleznete zde.