Soutěž o týden v Alpách: Kateřina se těší, že si zájezd užije 

PRAHA – Výherkyní soutěže o týdenní dovolenou v Savojských Alpách, kterou Novinykraje.cz pořádaly společně s cestovní kanceláří Betatour, vyhrála usměvavá Kateřina Mrzenová. “Vyhrála jsem po hodně dlouhé době. Co si pamatuji, tak naposledy to bylo v tombole na dětském táboře,” přiznává výherkyně. V Alpách sice už byla, ale v rakouské části.  

Týdenní zájezd do zimního rekreačního střediska La Farma na francouzsko-italském pomezí si Kateřina užije se svou kamarádkou. “Moc se těším. Jedu bez rodiny čili si to maximálně užiju. Bude opravdu relax a odpočinek,” raduje se paní Kateřina. Kamarádky čeká velkolepý pohled jak na masiv Vanoise, tak do údolí Arc River. La Farma leží v nadmořské výšce 1350 metrů. Bydlet budou v dvojlůžkovém apartmánu.  

Součástí výhry, kterou poskytla cestovní kancelář Betatour, je také celotýdenní skipas. Ten lyžařky určitě využijí. “Lyžování je můj velký koníček, jsem vášnivá lyžařka,” dodává.  Svou vášeň si opravdu vychutná, protože skipasy platí do areálů La Norma a Valfréjus s více než padesátkou sjezdových tratí v celkové délce přes 130 kilometrů.   

Celý tým redakce Novinykraje.cz a Betatour přejí výherkyni šťastnou cestu a mnoho zážitků a těší se na zprávy z lyžařského ráje.