Janek Ledecký zahraje v Turnově v rámci Akustického turné

TURNOV – Janek Ledecký vyrazil na jarní turné, kde přehraje své písně v akustických aranžích. Čistě akustická šňůra je pro něj a jeho kapelu novinkou.

Jednou ze zastávek na šňůře koncertů bude Turnov, kde ve čtvrtek 25. dubna v Městském divadle od 19 hodin fanouškům ukáže zase jinou tvář své tvorby. Těšit se můžete i na Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů, jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

Turné Ledecký odstartoval 27. března v Čáslavi a ukončí je 10. května v Luhačovicích. Na celkem 14 koncertech po celé republice přehraje se svou kapelou čistě unplugged verze svých písní. Stane se tak poprvé od roku 1994, kdy vyšel záznam z jeho unplugged koncertu v podobě úspěšného živého alba Jenom tak, jež dostalo zlatou desku a zlatou videokazetu od Warner Home video za nejprodávanější hudební video roku.

„Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Tak se přijďte podívat, které z nich oním sítem prošly,“ vybízí Ledecký.