Policie varuje: Agresivní muž je na útěku

ČESKO – Policisté hledají muže, který včera 25. října utekl z nemocnice a mohl by být nebezpečný sobě ale především okolí. Před policisty prchá v osobním autěMůže se pohybovat kdekoliv po celé České republice.    

Kriminalisté po osmatřicetiletém muži, který utekl z nemocnice v Praze 8, kde byl nedobrovolně hospitalizován, intenzivně pátrají. Policie před uprchlým agresorem vydala také varování, protože hledaný trpí bipolární afektivní poruchou, je velmi agresivní a mohl by být nebezpečný sobě i především svému okolí. “Pokud jste muže viděli nebo víte, kde se nachází, neprodleně prosím kontaktujte linku tísňového volání 158. Hledaného rozhodně sami nezadržujte,” varuje mluvčí policie Jan Rybanský. 

Kriminalisté v průběhu pátrání po psychicky nemocném a nebezpečném muži zjistili, že by se mohl pohybovat v osobním vozidle Škoda Octavia modré barvy s registrační značkou 4SA 5399. 

Hledaný je vysoký asi 170 až 175 cm, má silnější svalnatou postavu, hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. “Oblečený byl do modrého saka, pravděpodobně černého trička a šedých kraťasů. Na nohou měl černé boty bez tkaniček,” dodává Rybanský.