Ledeckého vánoční koncert DNES! Sliby se maj plnit i po Vánocích

Kdo na konci loňského roku nestihl žádný pěkný vánoční koncert, nemusí vůbec smutnit! Janek Ledecký  totiž po velkolepém symfonickém a vánočním turné přidává ještě jeden koncert v hlavním městě. Konkrétně již zítra – tedy ve čtvrtek, vystoupí v Divadle Hybernia. Se svou kapelou sestavil pro pražské diváky jedinečný program „Sliby se maj plnit i po Vánocích“! 

Koncert bude dramaturgicky rozdělen na dvě poloviny. „Jedna část večera bude věnována Ledeckého písním v akustických aranžích a zazní v ní kromě největších zpěvákových hitů i písně skupiny Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů, jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan. Druhá část nabídne prověřený vánoční repertoár založený na fenomenální desce Sliby se maj plnit o Vánocích,“ informuje pořadatel koncertu.

Na vánočních koncertech Janka Ledeckého jej pravidelně doprovází i  M.Nostitz kvartet. Nosticův kvartet vznikl v říjnu 1994 během studií na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze ve třídě docenta Václava Bernáška (Kociánovo kvarteto). Soubor získal řadu cen na mezinárodních soutěžích, pravidelně spolupracuje s celou řadou domácích i zahraničních sólistů a komorních souborů. Pravidelně koncertuje na podiích v Evropě, Asii a Americe. M.Nostitz kvartet užívá svého jména od roku 1996 a to s laskavým svolením hraběnky Mathilde Nostitz – Rieneck, jejíž rod patřil v 18. a 19. století k velkým mecenášům umění.