Lukáš Pavlásek se k práci dostal omylem. Spletl si konkurs!

Zdroj FTV Prima

Lukáš Pavlásek je nejen herec a textař, ale také výborný stand-up komik, kterého proslavily především reklamy společnosti T-Mobile. A účast v soutěži StarDance 2015. Vždy tomu tak ale nebylo. Pracoval jako kancelářská myš a o účinkování v televizi moc nepřemýšlel. Do té doby, než mu jeden člověk řekl, že ho vždycky pobaví jeho obličej, protože mu připomíná někoho mezi Satinským a Lasicou. Na televizních obrazovkách se Lukáš Pavlásek  začal objevovat  v pořadu Na stojáka, který vysílala televize HBO. Od chvíle, kdy se Lukáš Pavlásek poprvé postavil jako komik před kamery, se stal předním českým představitelem stand-up comedy. Do pořadu Na stojáka se kdysi dostal vlastně omylem. Přišel na konkurs, který měl být konkursem na psaní televizních scénářů. No, nebyl. Naštěstí! Nyní se v televizi představí s vlastní talk show Na Pavláska, kam si pravidelně pozve zajímavé hosty a rozhodně je nebude šetřit.

Lukáš Pavlásek je nejen herec a textař, ale také výborný stand-up komik, kterého proslavily především reklamy společnosti T-Mobile. A účast v soutěži StarDance 2015. Vždy tomu tak ale nebylo. Herecké vlohy v sobě sice Lukáš Pavlásek objevil už jako malý kluk, když dělal komedianta spolu se svým kamarádem na lyžařských výcvicích, ale slavným se stal mnohem později. „Rád jsem bavil lidi a největší výhodou byl zájem starších holek,“ přiznává komik. To byl důvod divadlo pravidelně opakovat.  Jako malý dokonce chodil na herecký kurs, ale sekl s ním po dvou vyučovacích hodinách. A od té doby byl samouk.

A tak bude zajímavé sledovat v čem bude jeho talk show Na Pavláska  jiná. „Ta talk show bude jiná v tom, že já si sice pozvu hosty postupně, ale v jeden okamžik si budu povídat i se všemi najednou. Bude tam ta interakce mezi námi a v tom to bude odlišné než v jiných pořadech. Z toho povídání pak vznikne improvizovaná scénka, což bude pro všechny překvapení,“ těší se sám moderátor… Jako první trojice se představí herec a režisér Jiří Mádl, herec a moderátor Tomáš Matonoha a brněnská písničkářka Nikola Mucha. Lukáš Pavlásek absolvoval Střední knihovnickou školu v Praze a vystřídal několik zaměstnání. Ale od chvíle kdy se objevil na obrazovkách ho diváci milují, což se prokázalo i ve StarDance 2015, když ho diváci nechali projít mezi až mezi nejlepší a to aniž by cítil rytmus nebo vůbec uměl tančit. Nechme se tedy překvapit jeho novým pořadem Na Pavláska.