Na nevěrníka se dobývaly jeho tři ženy. Zavolal si na pomoc strážníky

ČESKÁ LÍPA – Kopáním do dveří se tři ženy dobývaly na muže v jeho českolipském bytě. Až přivolaní strážníci objasnili důvod scény před bytem.

Polekaný muž zavolal o pomoc městskou policii s tím, že má před bytem tři ženy, které mu kopou do dveří, ale nic bližšího nedodal. Hlídka před bytem našla tři mladé ženy, přičemž jen jedna z nich měla trvalé bydliště v domě. Dvě osoby tedy strážníci vykázali, třetí pak sám oznamovatel pustil do bytu.

Žena se na něj okamžitě vrhla a začala ho tlouct do hlavy a chvíli to vypadalo, že mu dlouhými nehty poškrábe obličej. Strážníci ženu zpacifikovali, a protože nechtěla prokázat totožnost, naložili ji do služebního auta a odvezli na obvodní oddělení policie.

Teprve tam se uklidnila a objasnila důvod scény před bytem. „Tato žena je partnerkou muže, který volal na městskou policii, a mají spolu i děti. Jenže zjistila, že partner není zrovna vzorem věrnosti a udržuje poměr s dalšími dvěma ženami,“ uvedla českolipská městská policie na své webové stránce. Všechny tři ženy se domluvily, že si situaci tváří v tvář s nevěrníkem ujasní. Došly ale jen ke dveřím. Když se chtěly dostat dovnitř, zbabělec neprojevil ani kousek odvahy a ještě si zavolal na pomoc městskou policii. Strážníci ženě domluvili a tím celou záležitost uzavřeli.

Ilustrační foto