Pojďte s námi na rodinný muzikál Shrek

Muzikál Shrek je vydařeným muzikálem, vyniká humorem i dobrými hereckými výkony. Divácký zážitek, který můžete zažít 22. února 2020 v HomeCredit Areně v Liberci, podpoří orchestr i velká výpravná scéna. Nechybí smrdutá bažina, maličký lord Farquaad a jeho velký hrad Duloc. Naprosto jedinečný a skvělý ukecaný Oslík. Princezna uvězněná ve věži a další pohádkové postavy a veselé scény baví publikum.

Diváci již muzikál Shrek shlédli 12.1. v brněnské DRFG Aréně a 18.1. v Pardubicích. Jedná se o velkolepou show, plnou zábavy, kouzelnických efektů a nadpřirozených věcí, které uchvátí všechny věkové kategorie. V titulních rolích si návštěvníci užijí zpěváka Jiřího Zonygu a Ivanu Jirešovou, dále Karla Zimu a Ondřeje Báboru.

Celkem v muzikálu vystupuje kolem 60 účinkujících, kteří se objeví v pohádkových kostýmech Lucie Uhlíkové. Již jsme zmínili unikátní scénu, kdy scénograf Jaroslav Svoboda vytvoří na pódiu obrovskou bažinu, velkolepý zámek i nebezpečné dračí doupě.  

Příběh

Znáte nemotorného hromotluka s dobrým srdcem jménem Shrek? Předpokládáme, že ano, protože se jedná o jednu z nejoblíbenějších moderních pohádkových postav. I když se to nezdá, spatřil světlo světa před více než dvaceti lety. Ale to na pohádkovou postavu není zas tak moc, ne? Stejně stará je i krásná princezna Fiona, kterou musí osvobodit ze spárů zlé dračice, i jeho věrný druh Oslík. A samozřejmě lord Farquaad, který mu za princeznu slíbil navrátit bažinu. Skvěle vykreslené postavy, napínavá zápletka a komediální nádech, který Oslík a další příběhu dávají, proslavil Shreka po celém světě. Zkrátka a dobře, Shrek se stal klasikou a teď máte možnost ho vidět na jevišti i Vy, ve výpravném představení, které Vás provede řadou pohádkových lokalit, jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě bažina samotného Shreka. Mimo něj se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé. Zpívající Perníček; Pinokio – dřevěná loutka, která přece není žádná loutka, ale opravdový kluk; Vlk, který se rád obléká do ženských šatů; Pěvecké trio Prasátek… Protože muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná.

www.shrekmuzikal.cz, Producent KVArtProduction  www.kvartproduction.cz, Prodej vstupenek na www.ticketart.cz