Hrozí Lamborovi vyčerpání? Den co den padá na ústa únavou, ale šťastný!

Dva měsíce nicnedělání se podepsaly i na fyzičce a výkonnosti  oblíbeného herce Marka Lambory. Jako Janek Linhart už zase natáčí o sto šest Slunečnou a do toho se již rozběhl kolotoč zkoušek v jeho domovském Divadle Na Vinohradech, kde zkouší baladu pro Banditu. Jak vůbec zvládá takovou nálož práce? 

Dvouměsíční leháro vystřídal maraton. Tak by se dalo stručně popsat současné životní tempo miláčka žen Marka Lambory. Ten, jak sám přiznal, prvních čtrnáct dní koronaviru prospal a potom vyrazila na chatu, kde zůstal po zbytek izolace a bavil se prací kolem domu. Nyní je ale zpět v pracovním procesu a ten je dost „nabušený“, jak si sám trochu posteskl na sociálních sítích. „Poslední dobou si připadám jako na běžícím pásu, kdy se snažím doběhnout, bez toho abych spadl na pusu, rovnou do postele!? Zkoušení Balady pro banditu a natáčení mi dává poměrně zabrat,“ přiznává na začátku.

Pokračuje již ale mnohem optimističtěji. „Když ale hodím za hlavu ten spěch a únavu a uvědomím si, že mi to dělá radost a naplňuje mě to, okamžitě skáču zpátky na pás a běžím o sto šest!? Znáte ten pocit, kdy pro hodně práce a všeho kolem si zapomene člověk uvědomovat, že to, co dělá, ho baví jako nic jiného?? (Tak jo Marku, přestaň bejt chytrej a mazej se učit!??)“, povzbuzuje sám sebe. V každém případě, všichni, které tento nový objev, který umí zpívat, tančit i hrát zaujal, se nemohou dočkat zítřka, kdy Marek ve večerních hodinách exceluje v seriálu Slunečná jako doposud prachatý a schopný podnikatel Janek Linhart. Máte se tedy na co těšit, a to i přesto, že Marek a jeho postava Janek, už bohatý možná vůbec nebude!