Ondřej Studénka: Na Moravě mám dvě krásné hypotéky!

Nadcházející týden v seriálu Ulice startují zbrusu nové příběhy a diváci se mohou těšit na hvězdné stálice, ale i nové herečky a herce. Prvního z nich poznají diváci už příští čtvrtek, kdy dojde k nečekanému seznámení Prokopa v podání Ondřeje Studénky (35) a Magdy v podání Veroniky Čermák Mackové (26). 

Prokop je nová postava, která doplní stávající složení učitelského sboru. „Na začátku jsem dostal rozsáhlý rozbor postavy Prokopa Junka, jeho záliby, život a vše kolem…. Máme toho opravdu hodně společného, což je myslím fajn,“ říká o své postavě Ondřej Studénka. Také prozradil, jak probíhalo natáčení jeho prvních scén. „První natáčecí dny byly, řekl bych, napínavé… Nastupovat do rozjetého vlaku není nikdy jednoduché, ale musím říct, že na mě byli všichni hodní a ochotně mi s rozjezdem pomohli.

Hlavně Veronika, která mi na začátku dala spoustu cenných rad,“ dodává herec. Je jisté, že scenáristé Ulice mají s rolí Prokopa velké plány a diváci se mají, na co těšit. Ondřej, který aktuálně žije na Moravě a kromě Ulice je aktuálně v angažmá Městského divadla v Brně, teď bude trávit mnoho času na cestách. Případné stěhování do Prahy ale zatím nezvažuje. „Mám na Moravě kromě krásné rodiny i krásný dům a na něj dvě krásné hypotéky, takže stěhování zatím není na pořadu dne,“ říká sympatický herec.