Martin Sitta přiznal sedm svateb!

V Seriálu Slunečná dnes konečně zazní svatební zvony. Julie a Martin Kabát mají konečně svatbu. První pokus, kdy chtěli udělat tajnou veselku, jim nevyšel. Teď ale opravdu vypukne svatební veselí a ti dva zamilovaní si konečně řeknou „ano“! 

Lucie Polišenská a Martin Sitta zažili díky scenáristům jednu speciální scénu a zkusili si svatbu nanečisto. I když… Pro herečku to rozhodně žádná neznámá nebyla. „Já nevím, jak Martin, ale já na to mám štěstí. Já už jsem se vdávala mnohokrát jak na divadle, tak i v jiných projektech, takže já už jsem taková ostřílená nevěsta,“ prozradila po natáčení Lucie Polišenská, a ani Martin Sitta se nenechal zahanbit. „Já oproti tobě vedu v civilu 3:0 a v roli čtyřikrát, takže celkem sedmkrát ženatý. Strašný…“ směje se Martin Sitta.
Seriálová Julča přiznává, že je ve věku, kdy se její kamarádky jen vdávají. „Bylo toho teď docela dost, ale jestli se chcete zeptat na to, zda jsem chytila kytici, tak nikdy. Vždy jsem se tomu vyhnula nebo utekla, protože mně přijde ponižující tam stát a čekat.“