Nekorektní Silvestr na Primě. Posledním večerem v roce provede diváky Honza Dědek se Třemi tygry

Poslední večer tohoto roku bude na televizi Prima patřit moderátorovi Honzovi Dědkovi a hostům jeho silvestrovské talkshow 7 pádů. Ta bude v mnohém speciální.

Jeho hosty budou populární ostravští improvizátoři Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem a Albertem Čubou, za nimiž se moderátor vypravil do jejich domovského ostravského Divadla Mír.  „Bude to úžasný Silvestr. Každoročně jsou televizní Silvestry pragocentrické. Točí se v Praze, účinkující jsou z Prahy, v hledišti jsou Pražáci, tak my budeme mít tentokrát ostravský Silvestr. Budeme v Ostravě a budou tam Tři tygři, kteří jsou vlastně čtyři – Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák. Tož jediná  „pražska pyča“ jsem tam já,“ slibuje Honza Dědek, který má s rozhovory  neřízenou střelou Štěpánem  Kozubem už své zkušenosti. Rozhovory s ním patří k těm nejsledovanějším, které ve své kariéře udělal. Jen  na YouTube mají dva jejich rozhovory dohromady už více než 3 700 000 zhlédnutí. „Tři tygři měli být hosty mého pořadu v průběhu letošního podzimu. Ale nakonec nás napadlo něco lepšího – dát je všechny dohromady do tohoto silvestrovského speciálu,“ doplňuje Honza Dědek.

Neuvěřitelnou oblibu 7 pádů Honzy Dědka a Třech tygrů dokládá i rekordní rychlost v prodeji vstupenek na silvestrovskou show. „Silvestrovský díl 7 pádů jsme měli původně natáčet v ostravském Gongu. Měl jsem pochopitelně velkou radost, když jsem se dozvěděl, že patnáct stovek vstupenek bylo pryč během osmačtyřiceti hodin. Bohužel nová proticovidová opatření nám nedovolují natáčení s takto obsazeným hledištěm zrealizovat, ale Silvestr se Třemi tygry bude, i kdyby čert na koze jezdil!“ slibuje moderátor Honza Dědek. „O silvestrovskou talkshow se Třemi tygry na TV Prima diváci nepřijdou. Rozhodli jsme se s Honzou natočit verzi pouze pro televizi, takže zábavu na silvestrovský večer máte zaručenou. Natáčení proběhlo v Divadle Mír pouze za účasti komparzu, abychom zbytečně nezhoršovali nynější epidemiologickou situaci,“ vzkázali Tři tygři. Silvestrovský program televize Prima natočila za dodržení platných bezpečnostních a hygienických opatření. Čemu se ale meze nekladly, byl obsah pořadu. Tři tygři dostáli své pověsti a pokud něco talkshow 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka postrádá, jsou to hranice korektnosti. Rozhovory Honzy Dědka se Třemi tygry doplní jejich improvizační scénky, během kterých nebudete věřit vlastním očím a uším. Stejný pocit během natáčení nejednou pocítil i sám moderátor. „Netušil jsem dopředu, o čem se budeme bavit, dalo se očekávat naprosto cokoli, jediné, co jsem věděl, že o zábavu bude postaráno. Nemýlil jsem se, předvedli něco neuvěřitelného. Bude to poněkud nekorektní vystoupení,“ tvrdí moderátor Honza Dědek.