Sponzory na síň slávy Kvitové ve Fulneku mají, vhodný architektonický návrh ne!

foto: Petra Kvitová (fb)

FULNEK – Město Fulnek opakovaně vyhlašuje výběrové řízení na zpracování projektu Síně slávy Petry Kvitové. První soutěž byla v prosinci zrušena. I přes obrovskou publicitu, které se jí dostalo, totiž dorazily pouze dvě práce.  O budoucí síň slávy vynikající tenistky je přitom značný zájem ze strany potenciálních sponzorů a pozitivní reakce přišly také z Českého tenisového svazu.

Město stále věří, že původní termín otevření síně v červnu 2021 je reálný. „Jak už jsem několikrát zmiňoval, na základě ohlasů z domova i zahraničí lze počítat s tím, že Síň slávy Petry Kvitové k Fulneku přitáhne nejen pozornost příznivců tenisu, ale vydatně přispěje také k rozvoji turismu ve městě,“ řekl starosta Fulneku Petr Ertelt.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zadávací podmínky nové soutěže byly schváleny radou města 15. února 2021 s tím, že se účastníci mohou do výběrového řízení přihlásit do 5. března 2021. Poté bude svolána komise, která rozhodne o nejlepší nabídce.

Psali jsme o tématu zde:  Navrhněte síň slávy pro tuto úchvatnou blondýnu z Fulneku!