Nový Jičín bude prodávat stavební parcely v e-aukci

Ilustrační foto.

NOVÝ JIČÍN – Již za necelé dva měsíce město plánuje elektronickou aukci, ve které nabídne zájemcům několik parcel pro výstavbu rodinných domů.

Dne 12. a 13. května by měla proběhnout elektronická aukce pro prodej zbývajících pozemků v lokalitě Za Školou v místní části Nový Jičín – Žilina.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Do elektronické aukce se může přihlásit každý, kdo nejpozději sedm dní před jejím konáním zašle na účet úřadu jistinu ve výši 60 tisíc korun a nemá vůči městu dluhy. Účastníkům výběrového řízení, kteří splnili požadované podmínky, bude zaslaná výzva k účasti v soutěži s kontaktem na administrátora a odkazem na přesnou internetovou adresu e-aukce,“ dodal Václav Dobrozemský z Nového Jičína.

Město nabízí celkem 9 pozemků o rozloze od 751 metrů čtverečních až do 2 tisíc metrů čtverečních. Vyhlašovací cena se pohybuje od 1,2 milionu od 3,3 milionu korun.