Centrum rodiny v Bohumíně rozjíždí on-line semináře

Ilustrační foto.

BOHUMÍN – Centrum rodiny plánuje několik on-line seminářů nejen pro rodiče se dětmi. Co nás čeká a jak se přihlásit?

Centrum připravilo několik seminářů. Rodiče se mohou registrovat na e-mailu herna@bobescentrum.cz anebo na telefonu +420 604 388 853. Další informace jsou k nalezení na webu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Připravili jsme sérii inspirativních online seminářů pro rodiče o rozvoji emocí, komunikace i rozvoji jedinečného potenciálu našich nejmenších, od miminek až po batolátka. Semináře povede zkušená průvodkyně a certifikovaná lektorka Kateřina Kučová,“ dodává ředitelka Centra rodiny Bobeš Petra Kalichová.

Na první duben je připraven seminář o skrytých talentech miminek, začne od 15 hodin. Následující seminář proběhne 15. dubna, opět od 15 hodin a bude zaměřen na děti od 1 do 3 let věku.

Dne 22. dubna nás čeká seminář zaměřený opět na děti od 1 do 3 let věku, který se zaměří na rozvoj psychomotoriky, sebevědomí, sebekontroly a samostatnosti. A poslední se on-line seminář bude 6.5.2021, který se zaměří na Montessori.