Rána kultuře v Novém Jičíně, divadlo ruší představení bez náhrady, co bude dál?

Foto: Beskydské divadlo v Novém Jičíně. Foto prázdného hlediště.

NOVOJIČÍNSKO – Bez náhradního termínu ruší Beskydské divadlo v Novém Jičíně také všechny termíny představení, která byla plánována na měsíc duben.

„Vzhledem k současné setrvalé epidemiologické situaci rušíme všechna představení, která jsme připravili na duben. Bez další náhrady termínu rušíme také představení, která byla přeložena z jara a podzimu 2020,“ uvedlo vedení divadla ve dnešním prohlášení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Jediná událost, která bude mít termín náhradní, je koncert skupiny Kryštof. Ten se měl původně konat 13. března a divadlo se s kapelou v tuto chvíli snaží dohodnout termín nový.

O své zaplacené vstupné lidé ale nepřijdou. Vstupenky, které si diváci zakoupili v pokladně, budou moci vrátit opět v pokladně, jakmile ji divadlo otevře.

Pokud si kdokoliv vstupenky zakoupil on-line, má divadlu poslat e-mail na adresu vstupenky@divadlo.novy-jicin.cz, kde uvede jméno, na které byly vstupenky zakoupeny, umístění v sále a číslo účtu, na který divadlo pošle peníze.

Zde na přání dovadla upřesňujeme seznam zrušených představení za měsíce leden až duben 2021
  • 15. února: Be my baby – zrušeno bez náhrady
  • 13. března: Kryštof – domlouvá se náhradní termín
  • 28. března: Michal na hraní – zrušeno bez náhrady
  • 20. dubna: Můj báječný rozvod – zrušeno bez náhrady
  • 30. dubna: Bratři Ebenové – zrušeno bez náhrady