Dvě nehody ve stejném příkopu za Ostravou. Vše vyřešil jeden výjezd Bizona

foto: HZS MSK

OSTRAVSKO / FRÝDECKOMÍSTECKO – V jednu chvíli na jednom místě do společného příkopu havarovala v obci Řepiště na Frýdeckomístecku dvě auta. Příčinou je nepříznivé aprílové počasí a jeho nevyzpytatelnost. Tyto dvě na sobě nezávislé nehody vyřešil, tak zvaně při jedné cestě, hasičský vyprošťovací speciál Bizon, který k nehodě vyjel z Ostravy.

K nehodám došlo ve čtvrtek odpoledne. V příkopu opřená o plot skončila na střeše dodávka, necelé dva metry vedle ní, aniž by se auta dotkla, skončilo v horizontální poloze osobní auto značky Audi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Při úspěšném vyzvednutí obou havarovaných vozidel na silnici pomáhal speciál Bizon s kontejnerovou mobilní dílnou, který přijel  z Ostravy-Zábřehu,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela. Další jednotka profesionálních hasičů k nehodě dorazila z Frýdku-Místku a jedna dobrovolná z Vratimova.

Podle informací hasičů, kteří na místě nehody zasahovali, se během nehody zranila řidička dodávky a musela být převezena do nemocnice. Dva cestující z osobního vozu vyvázli bez zranění.