V Bohumíně se pátrá po muži, který odjel od nehody. Pomozte!

foto: město bohumín

BOHUMÍN – Zatím bez výsledku pátrá policie v Bohumíně po pachateli, který ujel od dopravní nehody, která se stala v centru města. Proto se dnes policisté obrátili se žádostí o pomoc na širší veřejnost.

“K nehodě došlo na ulici 9. května, a to v úterý 23. března okolo půl páté odpoledne,” uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková s tím, že zatím neznámý muž osobního auta značky BMW při couvání narazil do řádně zaparkovaného vozidla Volkswagen Passat. „Po nabourání do zaparkovaného vozidla řidič z místa odjel,” dodala ještě Viačková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Dopravní inspektorát v Karviné uvítá od veřejnosti jakékoliv informace, které by vedly k identifikaci pachatele. K tomu by mohla pomoci fotografie pořízená na místě nehody. Pokud muže na fotce poznáváte, neváhejte a kontaktujte buď bezplatnou policejní linku 158, nebo praporčíka praporčíka Mikeše na telefonu 974 734 857.