Eva Josefíková už má porod za sebou. Bude si ho chtít zopakovat?

John Linhart a jeho Denisa se konečně dočkali. V seriálu Slunečná hrají partnery, kterým se právě narodila malá Hanička. A pro herečku Evu Josefíkovou to znamenalo, že se na chvilku ocitla v porodnici, kde tak trochu trénovala na to, co v jejím reálném životě má přijít už za pár týdnů. Nevyděsilo ji to? 

V jednu chvíli se John (Maroš Kramár) s Denisou pohádají a vypadá to, že v onen životní okamžik bude Denisa sama. Nakonec ale John všechno stihne a dorazí k porodu v tu pravou chvíli. „Točilo se mi dobře. Byla to větší legrace, než to asi ve skutečnosti bude. Na Slunečné se nám narodila zdravá Hanička a největší zážitek pro mě byl, že jsem točila s tím malinkým miminkem,“ vzpomíná na natáčení Eva Josefíková, která se na to, jak zahrát porod co nejrealističtěji, připravovala bez lékařského dohledu.

„Jediné, na co jsem při natáčení těchto scén myslela, bylo, že se musím šetřit – kvůli svému těhotenství jsem byla opatrná. Můj seriálový partner Maroš u toho byl a docela jsme se nasmáli,“ přiznává herečka, která se na porodní sál vůbec nedostala a žádný dramatický ani jiný porod netočila. „Bylo to pár kontrakcí, střih a miminko bylo venku. Musím prozradit, že mi poradilo pár zasloužilých matek ze štábu, jak na to, a já jim tímto děkuji,“ popsala svůj seriálový porod Eva, která by si takto pohodový přála i ten skutečný.