Soutěžte s Orlovou a zaleťte si vrtulníkem!

Foto: Město Orlová.

ORLOVÁ – Vedení města pořádá netradiční soutěž, ve které je hlavní cenou let vrtulníkem nad městem. Co udělat, abyste mohli vyhrát?

Zástupci města vylosují tři výherce, které čeká let vrtulníkem. Soutěž o letenku trvá až do 2. května. Účastnit se jí mohou všichni, kdo bydlí na území města a jsou starší patnácti let.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Pro zapojení do losu musíte správě odpovědět na soutěžní otázku a odpověď zaslat na městský e-mail petra.ozanova@muor.cz, jiná forma odpovědí není přijatelná.

Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi a 15. května se ve studiu internetové televize Orlová v pořadu Orlovské minuty budou losovat tři šťastní výherci, město je pak do 5 pracovních dnů kontaktuje a domluví detaily.

Abyste mohli být do soutěže zapojeni, musíte správně odpovědět skrze uvedený e-mail na soutěžní otázku, kde najdete orla, kterého vidíte dole na fotografii a jaký je jeho úděl?

Foto: Město Orlová.