Přiveze Kvitová z Madridu 4. titul? Trénink před turnajem je v plném proudu!

Foto: Petra Kvitová official

FULNEK / MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Na antuce při turnajích Madrid Open si Petra Kvitová již měla možnost vyzkoušet, že i na klouzavém povrchu hraje skvěle. Tři získané tituly na tomto turnaji jsou toho jasným důkazem.

Letošní turnaj začne už zítra a Kvitová se na tiskové konferenci před ním nechala slyšet, že tři výhry v tomto turnaji jsou samy o sobě neuvěřitelným úspěchem. „Přemýšlet o čtvrtém vítězství? To je daleko. Čtvrtou výhru bych nenazvala ani snem,“ řekla Kvitová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Turnaje se účastní všechny současné elitní hráčky. „Je to jako druhý týden na grandslamu, narážíte na jednu skvělou soupeřku za druhou,“ pokračuje Kvitová. Jedenatřicetiletá levoruká hráčka se hned v prvním kole utká s Češkou Marii Bouzkovou.

Turnaj v Madridu je pro hráčky ohromně těžký, ale Petra Kvitová zde už z prvního tréninku měla velmi dobrý dojem, protože podle ní antuka vracející se míče pěkně zpomalí.

Turnaj Mutua Madrid Open začíná zítra, 29. dubna, prvními zápasy v 10:00 hodin a potrvá do 8. května.