Zlodějský bizár v Ostravě! Týpci ukradli jeté vybavení ze záchodků na pumpě!

Foto: PČR

OSTRAVA – Neobvyklé pátrání po zlodějíčcích má právě teď na starosti policie v Ostravě. Ta totiž hledá, muže a ženu, kteří ze společných toalet na čerpací stanici pohonných hmot, na ostravské ulici Ruská, ukradli vybavení v hodnotě 15 tisíc korun. Video zachycující krádež najdete pod článkem.

Policie prosí veřejnost o pomoc při určení totožnosti muže a ženy, kteří 26. března letošního roku na pumpě v ulici Ruské v Ostravě, v čase okolo 18:30 hodin, ukradli na záchodcích elektrický vysoušeč na ruce. „Svým jednáním majiteli čerpací stanice způsobili škodu 15 tisíc korun,“ potvrdila v souvislosti s případem mluvčí police Eva Michalíková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Jako Black & White

Do prodejny pumpy před činem nejdříve vešel muž z povedené dvojice. Jeho značkové sportovní oblečení v bílé barvě s černou sportovní kabelou a botami, nijak nenasvědčovalo tomu, že by byly jeho majetkové poměry natolik zoufalé, aby musel krást na veřejných záchodech. Přesto zamířil s jasným záměrem rovnou na toalety.

O chvíli později do prodejny vešla i jeho spolupachatelka, rovněž značkově oblečená, žena v černém sportovním outfitu s látkovým pytlíkem na zádech v černé barvě, a bílých teniskách na nohou. Ta se postavila do dveří vedoucích na toalety a zjevně hlídala, aby parťáka během nelegální montáže na záchodě nikdo nerušil. Neměla však tušení, že se celou dobu vystavuje přímo do čočky kamery.

Po dokončení loupežné záchodové akcičky dvojice z pumpy odešla společně. Muž dle záběrů na videu nesl na zádech zjevně naditou černou brašnu, do které strčil vysoušeč rukou, který ještě zakryl svojí bílou bundou.

Pokud kteréhokoliv z aktérů poznáváte, policie od vás uvítá informaci na lince telefonické 158. (video bylo odstraněno)

Dále na našem webu

Vyšetřování tragické smrti ostravského strojvedoucího: Firma porušovala zákoník práce, směny trvaly i 40 hodin