Oblíbený muzikant Pavel Calta si zahraje v Ulici barmana

Již dnes večer se v seriálu Ulice objeví opět nová postava. Nováčkem v seriálu bude muzikant Pavel Callta (32). Úspěšný zpěvák si zahraje pohledného a sympatického barmana Jonáše. 

Nedávno vstoupila do života uličních postav nová majitelka hospody Kateřina v podání Martiny Randové (49), a seriál už hlásí dalšího nováčka. Tentokrát jde o hudebníka Pavla Calltu, který si v seriálu zahraje sympatického barmana Jonáše. „Pochází z Děčína a je synem Kateřininy známé. Je to mladý, spolehlivý a tak trochu tajemný kluk, kterého Kateřina zaměstnala, aby jí pomohl s rozjezdem nového podnikání,“ popisuje charakter své role Callta.

Callta prozradil, že ne se všemi kolegy se na Ulici musel seznamovat. Z minulosti se totiž dobře zná s Anežkou Rusevovou, kterou znají diváci seriálu jako čerstvě těhotnou Vendulu z místního bistra U Babičky. „Před 10 lety jsem se hlásil na DAMU, a na přijímačky mě připravovala právě Anežka Rusevová, která v té době byla ve čtvrťáku. Byl jsem tenkrát do herectví hodně zapálený a dostal se do předposledního kola, ale studium nakonec nevyšlo. Přesto jsem Anežce dodnes vděčný a rád jsem ji tu po letech opět potkal,“ prozradil umělec. Jak si zpěvák s rolí Jonáše v Ulici poradí, mohou diváci sledovat v díle, který TV Nova dnes večer.