Přijeďte se podívat: Sliny se vám seběhnou na Italských trzích v Karviné!

Foto: pxb

KARVINÁ – Dopřeje-li veřejnosti svou přízeň i letošní vrtkavé počasí, za nedlouho se mohou stát Italské trhy v Karviné zajímavou atrakcí a lákadlem nejen pro obyvatele města, ale také důvodem, proč si právě do Karviné udělat výlet. Litovat návštěvníci jistě nebudou. Město potěší kromě italských specialit i hezkým zámeckým parkem s jezerem, nebo oceněnou památkou, Kostelem svatého Jana z Alkantary.

Italské trhy, pod taktovkou společnosti Ungaro International, potrvají na karvinském Masarykově náměstí od pondělí 31. května do soboty 5. června.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

K zakoupení tady budou každý den od 9.00 do 20.00 hodin pravé italské produkty pro gurmány a labužníky. “Seženete tady olivy, olivový olej, sýry, parmskou šunku, těstoviny, uzeniny a další věci,” řekl o chystaných trzích tiskový mluvčí Karviné, Lukáš Hudeček.

Nejen obyvatelé Karviné pak mohou počítat i s pořádáním tradičních Farmářských trhů. Ty nejbližší se uskuteční u centrální tržnice v Karviné-Fryštátě ve středu 16. června 2021.

Dále na našem webu

Památka světové úrovně: Šikmý kostel v Karviné dostal prestižní cenu