Vstupenky na červen do Národního divadla moravskoslezského jsou v prodeji

Foto: NDM - Představení Češky krásné, Češky mé (zleva Petr Panzenberger, Martin Dědoch, Sára Erlebachová, Vít Roleček

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / OSTRAVA – Ostravské Národní divadlo odehraje díky rozvolnění pandemických zákazů v měsíci červnu šest představení. Baletní soubor divadla také dvakrát zatančí v centru Ostravy. Vstupenky jsou již v prodeji.

Už minulý týden začalo Národní divadlo moravskoslezské prodávat vstupenky na šest představení tří inscenací ve svých divadlech. „Diváci budou moci přijít na dvě novinky a jednu osvědčenou komedii. Odehrajeme operu Hubička Bedřicha Smetany, populární komedii Habaďúra a hru inspirovanou osudy slavných rodaček s názvem Češky krásné, Češky mé,“ uvedl ředitel divadla, Jiří Nekvasil s tím, že vstupenky se prodávají v souladu s aktuálními proti-pandemickými opatřeními.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Soubor baletu se souborem operety a muzikálu pak ve dnech 4. a 5. června vždy v 19.00 hodin zatančí při venkovním happeningu na březích řeky Ostravice v centru města.

„Jsme rádi, že se konečně hnuly ledy. Těšíme se na diváky jak v divadle, tak venku. Ten půst byl už moc dlouhý,“ řekl dále Jiří Nekvasil.

Dále na našem webu

Špinarka znovu zazpívá! Bude to v doku-fikční hře u Bezručů