Svědek sexuální agrese na veřejnosti: Hledá se muž na kole z fotografie!

OSTRAVA – (Aktualizováno v pátek 4.6.) Případem sexuálního obtěžování nezletilých se nyní zabývá Police České republiky v Ostravě. V souvislosti s případem pátrá policie po případných dalších obětech. Dále od čtvrtku 3.4. pátrala po muži na kole, který mohl zahlédnout při činu muže, jenž se obnažoval a sexuálně ukájel na veřejnosti před dětmi. Policie v pátek 4.6. zveřejnila informaci, že již možného svědka našla.

„Neznámý pachatel měl minimálně ve dvou případech masturbovat před nezletilými dívkami. Jedná se o dva, na sebe navazující, nezávislé případy, které spojuje jeden pachatel,“ řekla o vyšetřování policejní mluvčí z Ostravy, Eva Michalíková s tím, že k události došlo letos 11. května po 18.00 hodině na cyklostezce v Ostravě-Hrabové v blízkosti ulic Domovská a Šrobárova.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policisté také nevyloučili, že poškozených žen či dívek by mohlo být více. „Žádáme i další možné ženy, kterým se tato nepříjemná zkušenost stala, aby se obrátily na linku 158,“ vyzývá veřejnost policejní mluvčí. Na stejné číslo se má přihlásit také kdokoliv, kdo může poskytnout k případu jakékoliv další informace.

Dále na našem webu

Záchytka jistá! Muž usnul za volantem poté, co v Hlučíně boural a ujel od nehody