Dvě nevěsty před oltářem. To si nemůžete nechat ujít!

V Ulici se chystá slavná svatba. Všichni fanoušci seriálu se zítra konečně dočkají! dlouho očekávaná události, ke které se schyluje už několik měsíců.  Marie (Jitka Smutná) s Jolanou (Miluše Šplechtová) si konečně řeknou ANO! 

V zítřejším dílu Ulice si své ano řeknou rovnou dvě nevěsty – Marie (Jitka Smutná) s Jolanou (Miluše Šplechtová). Ženy se seznámily před mnoha lety, část svého života prožily po boku mužů, nicméně síla lásky je opět spojila a dovedla až před oltář. Jeden z nejvýznamnějších dnů v životě partnerek může být pro část jejich rodiny dnem, na který by asi raději zapomněli.

Již zítra v podvečer se tak dozvíte jak se se svatbou odehrávající za vydatné pomoci Evženovy (Martin Finger) nové milenky Kateřiny (Martina Randová), vypořádá Blanka (Linda Rybová)? A jaká to bude svatba, když právě kvůli ní na oslavě nebude ani kapka alkoholu?  Vliv to bude mít i na vztahy mezi sourozenci Marií a Vlastou (Rudolf Hrušínský), jestli špatný nebo dobrý, to si nenechte ujít.  Netradiční vztah byl už od začátku pro Peška (Rudolf Hrušínský) velkým oříškem, takže by se nebylo čemu divit, kdyby na svatbě nebyl úplně ve své kůži. Jak „suchá svatba“ proběhne, a kdo všechno zákaz alkoholu na svatbě nakonec poruší?