Přijďte do Bohumína na městskou dražbu. Odnesete si čtečku, skateboard, nebo stan

Foto: Město Bohumín

BOHUMÍN – Tradiční a oblíbená akce, kterou je městská dražba věcí ze skladu ztrát a nálezů, se chystá v Bohumíně už za několik dní. Výběr je i tentokrát zajímavý a vyvolávací ceny začínají na deseti korunách.

Devět jízdních kol, kompletní kempingové vybavení, tedy stan, spacák a nafukovací karimatka, nebo trekingové hole, taková je nabídka dražených věcí pro nadšence kempinku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Nabídka vydražených věcí skrývá nemálo dalších zajímavých artiklů. „Pro kulturně založené jedince máme čtečku knih, gramofonovou desku, kytaru, harmoniku, stojan na noty a malířské plátno,“ řekla mluvčí města, Jana Končítková.

Adrenalinoví sportovci zase mohou letos vydražit skateboard. Zlatým hřebem dražby pak mají být, dle odhadů zodpovědných pracovníků bohumínské radnice, hodinky značky Diesel.

Teď už ještě upřesníme, kdy a kde se dražba uskuteční. Přijďte na ni v pondělí 28. června ve 14.30 hodin na nádvoří bohumínské radnice.

Dále na našem webu

Náklaďák projel zatáčku s koly nahoře a hlína šla k zemi dříve, než měla