Smrtelná srážka muže a modré Octavie v Ostravě: Policie hledá svědky události!

Foto: PČR

OSTRAVA – Po svědcích tragédie, ke které došlo v Ostravě-Zábřehu, pátrají ostravští policisté. Řidič modrého vozu Škoda Octavia srazil mimo přechod pro chodce staršího muže, který bohužel na místě podlehl zraněním, která mu nehoda způsobila.

Událost se stala ve středu 23. června ve 21.40 hodin večer, a to na ulici Výškovická, přibližně 50 metrů od zastávky MHD Kino Luna. Jedenačtyřicetiletý řidič osobního auta jel Zábřehem po Výškovické ulici ve směru do Výškovic.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Muž ve věku 64 let se v tu chvíli pohyboval mimo přechod pro chodce a srazila ho modrá Škoda Octavia,“ uvedla k případu mluvčí policie Eva Michalíková s tím, že chodec utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Policie žádá případné svědky nehody, aby se obrátili na telefonní linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Zájem má zejména o záznamy z palubních kamer kolem projíždějících vozidel.

Dále na našem webu

Muž na skútru nepřežil střet s nákladním autem u Třineckých železáren